Najlepsze gry na domówki

Najlepsze gry na domówki

Najlepsze gry na imprezy domowe mają kilka wspólnych cech: są łatwe do skonfigurowania, mogą być odtwarzane w grupach dużych i małych, angażują wszystkich i dostarczają mnóstwo rozrywki.

Gry z dużą ilością interakcji społecznych są zawsze dobrym wyborem – w rzeczywistości, kiedy próbujesz znaleźć najlepsze gry na imprezy domowe, to naprawdę tylko kwestia ustalenia, jakie interakcje społeczne chcesz kultywować. Poniższe aktywności mają tendencję do odwoływania się do różnych typów ludzi w zależności od ich indywidualnych osobowości, ale każda z nich sprawi, że prawie każdy będzie rozmawiał i śmiał się z resztą grupy.

Kalambury są jedną z bardziej znanych gier imprezowych i nie bez powodu – jest łatwa do zagrania i zabawna dla ludzi w każdym wieku. Każdy dostaje partnera i na zmianę odgrywa wskazówki przed upływem czasu. Jeśli grasz z grupą dorosłych (lub nawet grupą, która zawiera dorosłych), możesz rozważyć wyeliminowanie jakichkolwiek podpowiedzi. Fajnie jest też dodać kilka dzikich kart do mieszanki, takich jak „odgłosy zwierząt” lub „piosenki danego artysty”.

Podobną grą jest ,,mafia”, do której musi być duża liczba osób. Nie można jednak zapominać o tradycyjnych planszówkach, które nigdy nie zawodzą na imprezach. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://twojmoment.pl/ .