Jakie kosmetyki używać po porodzie?

Jakie kosmetyki używać po porodzie?

Faktem jest, że bez względu na to, jak wygląda Twoje ciało po porodzie, minie trochę czasu zanim znów poczujesz się normalnie. Proces opieki nad nowym dzieckiem i oswajania się z nim najprawdopodobniej sprawi, że będziesz czuła się wyczerpana, przytłoczona i bardziej niż trochę niepewna siebie. Jeśli więc planujesz pracować poza domem – lub nawet tylko biegać po mieście – ważne jest, abyś wzięła pod uwagę, że nie spełniasz swoich zwykłych standardów piękna.

Chociaż może nie wydawać się tak ważne, jak upewnienie się, że masz wystarczająco dużo pieluch lub świeże butelki mleka matki, może pomóc pamiętać tę prostą zasadę podczas szykowania się: „jesteś piękniejsza bez makijażu”. Łatwo jest zapomnieć, że wiele z tego, co postrzegamy jako piękno, nie jest w rzeczywistości częścią nas – to naprawdę produkty, których używamy, aby podkreślić nasze naturalne cechy.

Prawda jest taka, że nie potrzebujesz tony makijażu, aby wyglądać dobrze po urodzeniu dziecka. Twoje własne piękno jest wystarczająco dobre – i jest wiele sposobów, aby podkreślić to, z czym się urodziłaś, zamiast ukrywać się za niepotrzebnymi kosmetykami. Poza tym, wypróbowanie nowych metod, takich jak „no makeup”, może być świetną zabawą, która pozwoli Ci na nowo odkryć to, co w Tobie naprawdę piękne, i na nowo poznać, że jesteś piękna.

Jeśli jednak chcesz ujędrnić swoje ciało, warto je nawilżać różnymi balsamami bądź kremami. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://momstyle.pl/ .