Jakich olejków do twarzy używać zimą?

W przyjaznym tonie: Mroźne zimowe miesiące mogą być trudne dla Twojej skóry, ale istnieje wiele sposobów, w jakie możesz zafundować swojej twarzy odrobinę dodatkowej pielęgnacji, aby zachować jej miękkie, promienne i młodzieńcze samopoczucie. Być może słyszałaś, że olejki do twarzy to najlepszy sposób na nawilżenie cery, ale czy wiesz, który z nich stosować i w jaki sposób? Prawda jest taka, że nie wszystkie olejki do twarzy są produkowane tak samo; niektóre z nich przyniosą więcej szkody niż pożytku na dłuższą metę, jeśli nie będziesz wybierać ich ostrożnie.

Szukając olejku do twarzy do stosowania w miesiącach zimowych, powinnaś zastanowić się, jak wiele nawilżenia oferuje, jak szybko wchłania się w skórę i czy jego formuła zawiera jakiekolwiek dodatki, które mogłyby podrażnić Twoją delikatną cerę. Przede wszystkim, olejki do twarzy są najlepsze, gdy są wykonane z roślinnych składników, takich jak olej jojoba lub olej z nasion dzikiej róży. Te naturalne substancje będą działać jak antyoksydanty, utrzymując Twoją skórę czystą i zdrową od wewnątrz.

Zalecamy dodanie serum antyoksydacyjnego (jak to) do swojej nocnej rutyny; w ten sposób, nawet podczas snu, nadal dostarczasz skórze składników odżywczych, których potrzebuje, aby wyglądać młodo i zdrowo! W ciągu dnia, będziesz chciała zastosować olejek, który wchłania się w skórę. Więcej na: joysy.pl