Jak dobrać kolczyki do stylizacji?

Jak dobrać kolczyki do stylizacji?

Dobranie kolczyków do stylizacji może być bardzo trudne, ponieważ musisz wziąć pod uwagę długość swoich płatków usznych i kształt twarzy. 

Na przykład, jeśli masz długą twarz, lepiej jest nosić kolczyki, które są po mniejszej stronie, tak aby nie było zbyt wiele równowagi w jednym obszarze, a Twoja twarz nie wyglądała na szerszą. Z drugiej strony, w przypadku osób o okrągłej twarzy, chcesz odciągnąć uwagę od szerokiego obszaru poprzez noszenie większych kolczyków. Jeśli nie jesteś pewna jak dobrać kolczyki, posłuchaj swojego (lub czyjegoś) instynktu i zastanów się jaki styl lubisz – jeśli uwielbiasz styl glam, to większe kolczyki będą z nim wyglądać najlepiej.

Jeśli nie wiesz, gdzie zacząć szukać nowych par, poszukaj ich w Internecie lub wybierz się na zakupy z przyjaciółką – będą w stanie pomóc Ci znaleźć pary, które będą dobrze pasować do Twojego kształtu twarzy i osobowości. Możesz również znaleźć pary, które pasują lub uzupełniają strój lub inne akcesoria, które już posiadasz. Po znalezieniu tego, co działa dla Ciebie, upewnij się, że kolczyk jest wygodne i zdecydować, czy warto zachować lub jeśli musi wrócić do innej pary. Więcej na temat urody znajdziesz na stronie https://minimish.pl/ .