Jak dbać o strój na motocykl?

Jak dbać o strój na motocykl?

Stroje motocyklowe są zazwyczaj nieco droższe niż zwykłe ubrania, ale są tego warte. Chcesz, aby ta inwestycja była trwała. Oto jak utrzymać swój strój motocyklowy w doskonałym stanie.

Oto kilka rzeczy, których nigdy nie powinieneś robić ze swoim strojem motocyklowym:

-Nigdy nie pierz swojego stroju motocyklowego w pralce. Nie chcesz, aby te ładne skóry rozwarstwiły się od wzburzenia cyklu wirowania. Zamiast tego pierz je ręcznie.

-Nigdy nie zakładaj swojego stroju motocyklowego w samolocie – luźny krój i zapach benzyny nie sprawią, że lot będzie przyjemny dla Ciebie i osób wokół Ciebie.

-Nigdy nie zakładaj swojego stroju motocyklowego w deszczu – zniszczysz wykończenie materiału, a co gorsza, jeśli Twoja jazda odbywa się na zewnątrz, wszędzie pojawią się plamy rdzy.

-Nigdy nie umieszczaj swojego stroju motocyklowego w suszarce – znów, nie chcesz, aby to wykończenie wyblakło lub pękło, ponieważ jest poddawane działaniu ciepła. Zamiast tego powieś na suszarce.

Rób to zamiast tego:

-Jeśli rozlejesz coś na swój strój motocyklowy, wytrzyj to mokrą szmatką i pozwól wyschnąć na powietrzu. Nie pocieraj ani nie szoruj; to może tylko rozprowadzić plamę na inne obszary ubrania i pogorszyć sprawę. Więcej na temat motoryzacji znajdziesz na stronie https://teamuto.pl/ .